Dujinių katilų remontas – mūsų specializacija. Remontuojame visų tipų dujinius katilus įvairių gamintojų. Remontuojame dujinius katilus, vandens šildytuvus ir boilerius Klaipedoje, Kretingoje, Palangoje. Remontuojame dujinius katilus ir kituose Lietuvos miestuose. Dujinis katilas tai įrenginys,  kuris reikalauja periodinio techninio aptarnavimo bei remonto. Katilo remontą ir priežiūrą būtinai turi atlikti apmokyti ir sertifikuoti specialistai. Remontuoti dujinį katilą savo jėgomis tikrai nepatartina, bet turėti bendrą supratimą apie reikiamus profilaktinius darbus ir pagrindinius dalykus verta.

      Ar kviesti meistrą dujinio katilo remontui?

Pirmiausia reikia susipažinti su dujinio katilo naudojimosi ir ekspulatacijos instrukcija. Nevisais atvejais dujinis katilas tikrai sugedo ir reikalauja remonto. Tai galėjo būti laikinas  elektros maitinimo sutrikims, nėra dujų padavimo, užšalo kondensacinis vamzdis, bloga trauka, nepakankamas skysčio lygis  sistemoje arba kita priežastis ir Jūsų dujinio šildymo katilas  ,,nekaltas“. Tokiais atvejais gali padėti katilo naudojimosi instrukcija, kuria galima surasti ir internete. Arba galima susisiekti su dujinio katilo meistru ir gauti naudingą patarimą: +370 630 13331

Dujinio katilo remontas, dažniausi gedimai.

  • Įjungiant, dujinis katilas visai neveika. Patikrinti ar katilas pajungtas ir patikrinti saugiklį.
  • Katilas neįsijungia ir nerodo klaidos. Nutraukta kambario arba katilo termostato el. grandinė. Dujinis katilas reikalauja smulkaus remonto
  • Dujinis katilas neįsijungia nes užsikimšo dujinis filtras.
  • Dujiniame katile nėra traukos. Patikrinti ar neužšalo kondensato šalinimo drenažas.
  • Jungiant dujinį katilą dujos neužsidega. Dujinio vožtuvo gedimas. Dujinis katilas reikalauja smulkaus remonto.
  • Dujos užsidega bet neilgam. Reikia tikrinti jonizavimo srovę. Išjungti katilą, atjungti maitinimą, pajungti maitinimą ir įjungti katilą iš naujo. Jeigu gedimas nedingo – iškviesti dujinių katilų meistrą.

Remontuojame dujinius katilus Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, kituose Lietuvos miestuose.

Kai kurių dujinių katilų naudojimosi instrukcijos.   Remontuojame boilerius ir dujinius vandens šildytuvus. Dujinis vandens šildytuvas tai irgi dujinio šildymo katilas. Boileris – tai  apšiltintas karšto vandens bakas, į kurį gali būti įmontuotas vandens šildymo elementas. Tam kad pratęstį ir dujinio katilo ir boilerio tarnavimo laiką, rekomenduojama  laiku atliktį  profilaktinius darbus, tokius kaip šildymo sistemos praplovimą, magnio anodo keitimą boileryje ir kt.