Virš 17 metų sėkmingai įdiegiame ir montuojame kaminus, dūmtraukius, kaminus visoje Lietuvoje. Kadangi specializuojamės šioje srityje pakankamai ilgai, tai mielai patarsime kokį kaminą (dūmtraukį) išsirinkti ir sumontuoti.

Visiškai vienodų kaminų nėra, todėl visada atsižvelgiame į esamą situaciją ir pageidavimus. Įvertinę tai pasirūpiname reikalingomis medžiagomis bei priemonėmis, kad užsakovui būtų kuo papraščiau. Atsakingai žiūrėdami į savo darbą dūmtraukius įrengiame pagal visus Lietuvoje keliamus reikalavimus ir standartus. Mūsų įmonė atlieka montavimo, renovavimo bei valymo paslaugas, kurias atliks kvalifikuoti specialistai.

Pakankamai daug žmonių vis dar neatsakingai žiūri į šildymo sistemų įrengimą bei priežiūrą. Todėl neretai sulaukia nemenkų pasekmių – suirusių kaminų, aprūkusių sienų ar net kilusio gaisro.

Kad išvengtume nelaiminingų atsitinkimų derėtų kreiptis į specialistus, kurie net tik profesonaliai bei atsakingai įrengs dūmtraukį (kaminą), bet ir suteiks garantijas. Mes suteikiame 10 metų garantiją kaminams bei atliekame kasmetinę profilaktiką.