Vienas svarbiausių veiksnių suteikiančių jūsų namams jaukumo – šildymas. Teisingas šildymo sistemos pasirinkimas nulems ne tik jūsų namų komfortą, bet jūsų išlaidų ir laiko kiekį skirtą šildymo sistemos veikimui bei priežiūrai. Tad labai svarbu jau iš anksto žvelgti į priekį ir apgalvoti kiek iš viso jums tai atseis. Mes padėsime išsirinkt patį optimaliausią variantą. Vien tik isigyti katilą negana, svarbu jį tinkamai ir profesonaliai pajungti. Kad katilas pasiektų maksimalų naudingumą ir atitiktų garatinio aptarnavimo sąlygas, jis turi būti sumontuotas specialistų. Mes atliekame visus montavimo ir paleidimo darbus, kurie atitinka gamintojų keliamus reikalavimus.

Šildymo sistemų montavimas ir pajungimas.

Montuojame naujas šildymo sistemas,  remontuojame ir tobuliname  senas, dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone.   Tradicinė šildymo sistema – tai šilumos perdavimas vandeniu arba neužšalančiu skysčiu. Tai gali būti šildymas radiatoriais, pasleptas šildymas vamzdžiais (grindų šildymas), kombinuotas (grindu šildymas ir radiatoriai). Šildymo sistemos tipai pagal  vandens padavimo tipą būna:
  • Vienvamzdė šildymo sistema.

Vanduo (šildymo skystis) cirkulioja vienu  vamzdžiu, nuoseklus  radiatorių  pajungimas. Reikia mažiau vamzdžių, paskutiniai radiatoriai išskiria mažiau šilumos, naudojama senuose daugiabučiuose. Galima naudoti nedidelių  individualių namų šildymui.
  • Dviejų vamzdžių šildymas.

Kiekvienas radiatorius jungiamas lygiagrečiai prie vamzdžių, kuriais vanduo paduodamas  ir sugrįžta. Tokioje sistemoje radiatoriai šildo tolygiau.
  • Kolektorinė šildymo sistema.

Nuo šildymo katilo prie kiekvieno šilumos šaltinio (radiatoriaus, grindinio šildymo) ateina du vamzdžiai:  vienu vasmzdžiu paduodamas karštas vanduo, kitu vamzdžiu atvėsęs vanduo sugrįžta į šildymo katilą (šilumos mazgą, katilinę). Tokia, kolektorinė, šildimo sistemą naudojama daugiabučiuose, kuriuose įrengta kiekvieno buto šilumos apskaita. Tam, kad tinkamai įregti šildymo sistemą reikia daug kartų pasitarti su specialistais, priimti sprendimą ir kvalifikuotai paruošti projektą šildymui. Sekantis etapas – pasirinkti kvalifikuotus specialistus su patirtimi, kurie ne tik padės viską  sukomplektuoti  pigiau, bet kvalifikuotai sumontuos ir pajungs šildymo sistemą. Dirbame Vilniaus rajone ir Vilniuje, turime patyrusių santechnikų kituose miestuose SUSISIEKTI DABAR