Vonios montavimas

Kampinės vonios montavimas

Šiandien egzistuoja didelis pasirinkimas vonių: pagal formą, medžiagą ir kainą. Bet vis labiau populiarėja kampinės vonios. Jos tinka mažo ploto vonios kambariui, kompaktiškos, patogios bei praktiškos. Jų konstrukcija leidžia įdiegti hidromasažo funkciją.

Kampinės vonios turi 90 lapsnių kampą, dėl to būtina pasirūpinti sienų išligynimu.

O geriausia – palikti šį darbą profesionalams. Mes dirbame kokybiškai, greitai, nebrangiai ir su garantija.

Montuojant kampinę vonią yra būtina atlikti tvirtą visų vambzdžių sujungimą, patikimai pajungti prie vandentiekio ir kanalizacijos. Tai leis ateityje išvengti problemų ir nereikalingo galvos skausmo. Vonios kambaris turėtų teikti Jums atsipalaidavimą ir malonumą.

Hidromasažinės vonios montavimas

Montuojant hidromasažinę vonią reikia atsižvelgti į keletą niuansų:
– kambario, lubų ir durų angos dydį. Perdangos turi būti iš gelžbetonio, durų angos – pakankamai plačios, kad įmanoma būtų įnešti vonią į kambarį, o montuojamos vonios didis neturėtų varžyti jūsų judėjimo kambaryje.;
– vandens kokybę, būtina įrengti vandens filtrus;
– kanalizaciją, pasirūpinti teisingu vandens nuleidimu;
– elektros pajungimą, hidromasažinės vonios nepatartina jungti į bendrą vonios kambario maitinimo lizdą. Geriausia būtų pajungti prie paskirstymo dežutės;
– vėdinimą.

Kaip matote, montuojant hidromasažinę vonią reikia apgalvoti daug detalių, dėl to raginame jus patikėti šį darbą profesionalams, dirbantiems mūsų kompanijoje.