Dujų įvedimas Vilniuje

Mūsų specializacija – tai viskas kas susiję sų dujiniu šildymu Vilniaus rajone ir Vilniuje. Darome viską: dujų įvedimo projektus iki namo, vidinio dujotiekio projektus, montuojame dujotiekius, montuojame dujinius katilus (suteikiame garantinį aptarnavimą), priduodame objektus dujų tinklams ir pajunginėjame dujas. Vilniuje ir Vilniaus rajone tiesiame vidinius dujotiekius, išvedžiuojame dujas individualių namų ir kitų statinių viduje. Esame atestuota įmonė ir turime tinkamą kompetenciją atlikti dujų įvedimo ir pajungimo darbus.

 Šildymo sistemų įrengimo ir dujų įvedimo etapai.

  • Tam kad šildyti namą ir vandenį reikia įrengti namo šildymo sistemą.  Mūsų santechnikai irenginėja šildymo sistemas. Šildymo sistema gali būti radiatorinė, grindinio šildymo arba kita šildymo sistema. Toliau reikia parinkti reikiamo galingumo katilą. Jeigu centralizuotas dujotiekis dar tiesiamas ir Jūsų rajono dujofikacija bus po metų arba vėliau, mes galime išnuomoti  ir pajungti laikiną suskystintų dujų sistemą.
  • Gamtinių dujų įvedimui prie sklypo, reikia paduoti prašymą i AB ESO.
  • AB ESO su būsimu vartotoju pasirašo prijungimo prie dujų sutartį, apmokamas pajungimo mokestis, AB ESO išduoda technines sąlygas ir įrenginėja dujinės apskaitos spintą.
  • Pagal išduotas technines sąlygas užsakomas lauko ir vidaus dujotiekis. Tam kad viską atlikti greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis – dėl dujų įvedimo ir projektavimo siūlome susisiekti su darbų vadovu
    +370 66077766   Mindaugas.
  • Pagal paruoštus dujų projektus tiesiame lauko dujotiekį iki namo ir vidinį dujotiekį patalpose iki šildymo katilo, vandens šildytuvo, viryklės.
  • Esame atestuota įmonė ir turime tinkamą kompetenciją dujų įvedimo darbams atlikti.
  • Po dujų įvedimo, atliekame katilinės ir dujotiekio pridavimą dujų tiekėjui.
  • Pajunginėjame dujas ir atliekame dujinio katilo ir šildymo sistemos paleidimo darbus.
Dujų įvedimo kaina
 

Paslaugą: dujinis šildymas per 3  savaites!

Sužinokite daugiau: +370 66077766    Darbų vadovas, Mindaugas